soni COMPOSITE

Tlumení hluku - zvuková izolace stěn a stropů

  • Zvuková izolace a neprůzvučnost v jednom výrobku
  • Robustní povrch odolný proti nečistotám
  • Kombinovaný produkt: těžká vrstva plus akustická pěnová vrstva
  • Video jak odhlučnit stěnu ➥pokračovat na YouTube
  • Video jak odhlučnit kompresor ➥pokračovat na YouTube

Barva
Tloušťka

1 224,00 Kč*

Obsah: 0.5 m² (2 448,00 Kč* / 1 m²)
Prod. Č. H80400005

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
soni COMPOSITE je kombinovaný výrobek vyrobený z naší syntetické soni EVA těžké fólie a akustické pěny laminované dekorativní plstěnou vrstvou. Tato ideální kombinace zajišťuje dvojí protihlukový účinek: pohlcování zvuku plus zvukovou izolaci - pro obzvláště vysokou celkovou účinnost při snižování hladiny hluku.

soni COMPOSITE je obzvláště vhodný pro izolaci proti přenosu zvuku. Například při montáži na stěnu směrem k sousednímu bytu nebo na tzv. stavební příčku dosahuje náš dvouvrstvý akustický výrobek znatelného snížení hluku. Pro individuální designové možnosti máte na výběr z různých barev plsti.

Pomocí ulamovacího nože můžete soni COMPOSITE nařezat na požadovanou velikost a tvar. Samolepicí zadní strana slouží především jako pomůcka při instalaci.

Technická data
Akustické výhody: zvuková izolace
zvuková izolace a pohlcování zvuku
pohlcování zvuku
Aplikace: Auto | Motor | Loď
Stěna směrem k sousedům | Záclonová stěna
Výrobní hala | Dílna
Tepelné čerpadlo | HVAC
Zvukové studio | Zkušebna
Strojní zařízení | Kompresor | Technická místnost
Barva: černá
Hořlavost: FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
Poznámka: odolný vůči olejům a vodě
protišpinivá úprava
snadná montáž
podrobnosti o hořlavosti viz technický list
stabilní povrch
Teplotní odolnost: -30°C do +100°C
Tloušťka: 32 mm
Typ aplikace: Nástěnné absorbéry
Stropní absorbéry
Izolace dveří
Produkty pro technické aplikace
Velikost: 1000 x 500 mm
Váha: 2.000 g
Zadní strana: samolepící (sk)
Základní materiál: těžká fólie
PUR pěna
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu

Příslušenství

soni VLC-01
Naše lepicí pásky soni jsou ideální pro krytí okrajů, ochranu křehkých povrchů i pro zakrývání spár a prasklin.Vyznačují se vynikající přilnavostí na různých podkladech. Díky širokému spektru použití se naše soni LEPICÍ PÁSKY  staly bestsellerem v profesionálním i soukromém prostředí.Naše lepicí páska soni VLC-01 s černým povrchem z netkané textilie dokonale ladí s povrchem našich černých akustických panelů soni DECOR a soni COMPOSITE. Je ideální pro zakrytí vnějších hran nebo maskování spojů. Integrovaná výztuha z tkanin zabraňuje roztahování.

Obsah: 10 m (44,21 Kč* / 1 m)

Varianty od 572,00 Kč*
442,11 Kč*
soni NBR sealing tape
Order your sealing tape from soniflex Our sealing tape is one of various products that can be used for sealing off specific areas or decoupling different elements from each other: an ideal and easy to use solution! soni NBR sealing tape is a closed-cell sealing material produced on the basis of NBR. Sealing tape from soniflex offers you a high level of safety, reliability and quality that you can rely on! Properties of soni NBR sealing tapeThe self-adhesive sealing tape is made of a closed-cell material and scores with a range of specific properties that make it particularly versatile to use. This sealing tape can withstand temperatures from -40 to +80 degrees and also offers a high level of safety and reliability. Thanks to its self-adhesive equipment, the application of soni NBR sealing tape is quick and easy. The high adhesive strength ensures a secure and reliable application. The sealing tape comes in 40 mm wide rolls and can be cut to the desired length with the appropriate tool. Each roll contains five meters of tape. The use of soni NBR sealing tapeA typical application of soni NBR is in the construction of a curtain wall, where the tape is used to acoustically decouple the wooden lathing. As our product is suitable for contact with oils, e.g. engine oil, our sealing and decoupling tape has also proven its effectiveness and practical use in many technical areas, for instance in vehicles, machines, housings, hoods and other areas for many years now. What is more, our soni NBR is extremely resistant to deformation and wear, which makes it much more durable than other products in this field. The self-adhesive rear face makes installation fast and easy. Do you have any questions about our soni NBR sealing tape or other products from our soniflex shop? If so, please get in touch and we will be happy to help you.

Obsah: 5 m (63,72 Kč* / 1 m)

318,62 Kč*
soni SADA PRO PŘIPEVNĚNÍ
Pro mechanickou fixaci zvukově izolačního materiálu.Sada 1 (pro materiál o tloušťce 25 až 32 mm) se skládá z 20 nylonových kotev 8x40, 20 šroubů 6x70/42 a 20 fixačních kotoučů.Sada 2 (pro materiál o tloušťce 50 až 52 mm) se skládá z 20 nylonových kotev 8x40, 20 šroubů 6x90/56 a 20 fixačních disků.

Varianty od 321,09 Kč*
234,64 Kč*

Podobné produkty

soni 491
Tloušťka: 10 mm
soni 491 je PUR akustická pěna potažená tenkou PUR fólií. Fólie zabraňuje pronikání nečistot a kapalin a lze ji otřít. Naše akustická pěna soni 491 prokázala svou účinnost během mnoha let praktického používání a úspěšně minimalizuje hladinu hluku a zajišťuje tepelnou izolaci v motorových prostorech a interiérech vozidel. Splňuje normy požární bezpečnosti pro automobilový průmysl stanovené v normách FMVSS 302 a DIN 75200. Také pro izolaci vaší roletové skříně můžeme bez omezení doporučit PUR pěnu.soni 491 vyniká vysokou odolností proti hydrolýze, a tedy výrazně vyšší odolností než běžněji používané pěny. Materiál se snadno řeže na požadovaný rozměr a tvar ulamovacím nožem. Díky samolepicí zadní straně je navíc instalace rychlá a snadná.

Obsah: 0.5 m² (966,00 Kč* / 1 m²)

483,00 Kč*
soni 471
Tloušťka: 10 mm
soni 471 je tlumič zvuku vyrobený z PUR pěny. V procesu tepelného ražení byl její povrch opatřen nejen atraktivním diamantovým vzorem, ale také zhutněn a utěsněn, takže je velmi robustní a odolný proti znečištění. Reliéf s propustností  navíc zlepšuje akustickou účinnost materiálu - zejména ve frekvenčním rozsahu hluku motoru. Naše akustická pěna soni 471 vyniká vysokou odolností proti hydrolýze a používá se převážně v automobilovém průmyslu. Například soni 471 se ideálně hodí pro použití jako zvukově pohltivé a tepelně izolační obložení interiéru v obytných automobilech, historických a klasických automobilech nebo jiných vozidlech. Splňuje normy požární bezpečnosti pro automobilový průmysl stanovené v normách FMVSS 302 a DIN 75200.soni 471 se snadno řeže ulamovacím nožem na požadovanou velikost a tvar. Jeho nízká hmotnost i volitelná samolepicí zadní strana umožňují snadnou a časově nenáročnou instalaci materiálu

Obsah: 0.5 m² (1 204,00 Kč* / 1 m²)

602,00 Kč*
Tip!
soni WAVE
Tloušťka: 30 mm | Zadní strana: není samolepicí (nk)
Naše akustická pěna soni WAVE je vysoce účinný protihlukový produkt vyrobený z PUR pěny se strukturovaným povrchem tzv. "vajíčkové plato". Uzavřený, ale vzduch propouštějící povrch (patentovaný postup) účinně pohlcuje zvukové vlny a zároveň spolehlivě odpuzuje olej, vodu a pohonné hmoty. Vizuálně atraktivní vlnková struktura povrchu zajišťuje vynikající hodnoty absorpce ve všech frekvenčních pásmech. Díky své robustní struktuře a vynikající schopnosti pohlcovat hluk je soni WAVE jedinečným druhem nopované akustické pěny, která je vhodná zejména pro technické aplikace, například v “protihlukových” skříních pro stroje. Díky vynikajícím hodnotám absorpce a charakteristickému profilovanému povrchu je velmi oblíbená také pro použití v nahrávacích studiích a hudebních zkušebnách.  Akustická pěna soni WAVE se snadno řeže do požadovaného tvaru např. ulamovacím nožem. Nízká hmotnost i volitelná samolepicí zadní strana umožňuje snadnou a časově nenáročnou instalaci materiálu. Pro upevnění nesamolepicí varianty našich desek soni WAVE doporučujeme použít naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO.

Obsah: 0.5 m² (1 500,00 Kč* / 1 m²)

750,00 Kč*
soni EVA
soni EVA je měkká, elastická těžká fólie na bázi polymerů EPDM/EVA s příměsí nehořlavých minerálů.Naše silná vrstva soni EVA je vhodná speciálně pro technické aplikace, vozidla a stroje. Je určena k eliminaci vibrací a bubnování plechových a kovových dílů. Při aplikaci na kovovou konstrukci soni EVA účinně sníží hladinu hluku a zabrání přenosu hluku a vibrací.U soni EVA slouží volitelné samolepicí vybavení zadní strany především jako montážní pomůcka. V případě instalace na svislý povrch nebo na strop doporučujeme dodatečné mechanické upevnění.

Obsah: 0.5 m² (686,64 Kč* / 1 m²)

Varianty od 435,00 Kč*
343,32 Kč*
soni DECOR
Naše akustická pěna soni DECOR se skládá z polyuretanové pěny laminované povrchovou vrstvou z netkané textilie pohlcující zvuk. Černá polyesterová netkaná textilie je mimořádně odolná a zároveň odpuzuje olej a pohonné hmoty.Díky odolnému povrchu z netkané textilie se soni DECOR hojně používá v technických aplikacích. Soni DECOR se například ideálně hodí pro použití jako zvukově pohltivé a tepelně izolační vnitřní obložení v mobilních domech,  automobilech nebo jiných vozidlech. Také ve vaší domácí dílně dosáhne soni DECOR účinného snížení hluku.Ulamovacím nožem můžete soni DECOR nařezat na požadovanou velikost a tvar. Nízká hmotnost materiálu a volitelná samolepicí zadní strana umožňují snadnou a časově nenáročnou instalaci. Pro upevnění nesamolepicí verze doporučujeme náš soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO.

Obsah: 0.5 m² (637,24 Kč* / 1 m²)

Varianty od 551,00 Kč*
318,62 Kč*
soni SB 700
Náš zvukově izolační panel soni SB 700 je dvouvrstvý výrobek, který se skládá z pohlcující hydrofobní polyesterové netkané textilie a syntetické těžké vrstvy (soni EVA 6-01). Tato nově vyvinutá kombinace má jak zvukově pohltivou, tak zvukově izolační schopnost se zvláště vysokou účinností ve frekvenčním rozsahu kompresorů. To z ní činí optimální řešení pro podstatné snížení hlučnosti způsobené kompresory, které se obvykle používají v tepelných čerpadlech nebo klimatizačních systémech. V několika jednoduchých krocích si můžete z našich panelů pro regulaci hluku soni SB 700 sestavit plášť kompresoru. Stačí změřit rozměry kompresoru a z akustického panelu soni SB 700 vyříznout odpovídající díly pomocí ulamovacího nože. Poté díly nasaďte kolem kompresoru a spoje utěsněte lepicí páskou soni VLC.Náš návod k montáži znázorňuje tři jednoduché kroky k sestavení pláště kompresoru.

Obsah: 0.5 m² (1 998,00 Kč* / 1 m²)

999,00 Kč*