Provádění měření akustiky místnosti pomocí aplikace soniflex

S touto bezplatnou aplikací můžete změřit dozvuk ve svých místnostech v několika málo krocích. Díky tomu můžete určit, kolik výrobků pohlcujících zvuk potřebujete k dosažení příjemné a optimální akustiky místnosti - bez nepříjemného dozvuku.

Jak používat soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO při instalaci akustických materiálů

Ukážeme vám, jak správně instalovat naše zvukově izolační panely. Ať už samolepicí, nebo se soni SPECIÁLNÍM LEPIDLEM.

Odhlučnění kompresoru pomocí prvků soni RESIST Box

Zde se podívejte, jak snadné a pohodlné je uzavřít kompresor materiálem soniflex. Náš výrobek soni RESIST Box je upraven na standardizované dílky skládačky, a proto jej lze libovolně rozšiřovat. Jednoduše poskládejte jednotlivé dílky k sobě a získáte samonosný box, který lze umístit kolem kompresoru.

Jak postavit odhlučnující stěnu z izolačního materiálu soniflex

Toto video vám ukáže, jak účinně zvukově izolovat stěnu od sousedů. Díky konstrukci závěsové stěny lze prostor následně využívat bez omezení.
Jako izolační materiál byl použit náš výrobek soni COMPOSITE.

Obrazové video: Příliš hlučná kancelář?

V tomto videu vám ukážeme, jak můžete svou kancelář ztišit a vytvořit příjemné pracovní prostředí. S akustickými produkty od společnosti soniflex je to snadné! Ať už se jedná o open space kancelář, čekárnu, školu, restauraci nebo home office. Máme pro vás paravany, trendy kostky a cool akustické prvky.

Barevná rozmanitost pro akustické panely |soniflex doporučení

Naše lepicí páska soni VLD je díky svému identickému povrchu mimořádně vhodná pro lepení hran našich akustických panelů z netkané textílie, například soni COLOR nebo soni CIRCLE. Barevné rozmanitosti a kreativitě se meze nekladou.

Přístřešek snižující hluk | soniflex doporučení

Příliš hlasité bazénové čerpadlo nebo kompresor? Máme řešení pro kutily! Přístřešek ze dřeva, zevnitř obložený naším izolačním materiálem soni RESIST. A navíc kryt chrání zařízení před deštěm a UV zářením.
V tomto videu uvádíme osvědčené příklady a inspiraci jak použít naší polyethylenovou pěnu s uzavřenými buňkami. Po nařezání na požadovaný rozměr se materiál díky samolepicímu podkladu velmi snadno instaluje. Přejeme vám mnoho úspěchů při realizaci vašich vlastních projektů. A budeme rádi, když nám pošlete fotky z Vaší realizace.
IG: @soniflex_de

Měření hluku krytu vytvořeného svépomocí | soniflex

Před časem jste si zde mohli přečíst doporučení pro použití našeho izolačního výrobku soni RESIST. Nyní vás můžeme seznámit s výsledky kontroly funkčnosti. Vyndali jsme motor z vysavače a změřili jeho hlučnost jednou s naším krytem a jednou bez něj.

Stolní dělící příčky | soniflex akustika místnosti

Naše soni STOLNÍ PARAVANy mají velmi dobrou schopnost pohlcovat zvuk a lze je flexibilně rozmístit všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku. Snadno sestavitelné akustické dělicí prvky harmonicky zapadají do architektury kanceláře a vytvářejí příjemné akustické podmínky, které podporují soustředěnou práci. Výhodou úzké verze (šířka 400 mm), jak ukazuje video, je to, že kolegové mohou stále komunikovat ve výšce očí, zatímco pracovní místa působí mnohem uklizeněji a organizovaněji díky prostorovému oddělení, které zajišťují dělicí příčky.

Installation of our door sound insulation | soniflex instructions

This video shows the installation of our soni PORTA door sound insulation from unboxing to the finished door. Watch the video for useful tips and tricks on how to stick the individual elements at the correct distance to the door handle and door frame.