soni NBR sealing tape

Těsnicí páska k zabránění vzniku zvukových mostů

  • Těsnící páska pro širokou škálu aplikací
  • Efektivní akustické příslušenství
  • Vybaveno samolepicí vrstvou pro rychlou a snadnou instalaci

327,04 Kč*

Obsah: 5 m (65,41 Kč* / 1 m)
Prod. Č. 8080NBR

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis

Objednejte si těsnicí pásku od společnosti soniflex


Těsnicí páska je jedním z různých prostředků, které jsou ideální pro utěsnění různých oblastí a snadno se používají. Těsnicí páska soni NBR je těsnicí materiál s uzavřenými buňkami vyrobený z materiálu NBR. Spolehněte se na bezpečnost, spolehlivost a kvalitu s těsnicí páskou od společnosti soniflex!

Vlastnosti těsnicí pásky soni NBR


Samolepicí těsnicí páska se skládá z materiálu s uzavřenými buňkami a díky svým individuálním vlastnostem je mimořádně univerzální. Jedná se o těsnicí pásku, která odolává teplotám od -40 do +80 stupňů a zároveň nabízí vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. Díky svým samolepicím vlastnostem lze těsnicí pásku soni NBR snadno a rychle aplikovat. Vysoká pevnost lepidla navíc zajišťuje bezpečné uchycení. Šířka role je 40 mm a těsnicí pásku lze pomocí vhodného nástroje stříhat na míru. Samotná role obsahuje pět metrů pásky.

Použití těsnicí pásky soni NBR


Typická aplikace soni NBR je při konstrukci předstěny, kde páska slouží k efektivnímu oddělení dřevěného laťování. Protože je náš výrobek vhodný pro styk s oleji, například motorovým olejem, po mnoho let se naše těsnicí a oddělovací páska osvědčuje také v mnoha technických oblastech a pro použití ve vozidlech, strojích, ochranných krytech, kapotách a dalších oblastech. Navíc je naše soni NBR mimořádně odolná proti deformaci a opotřebení, takže je mnohem trvanlivější než jiné výrobky v tohoto oboru. Samolepicí úprava na zadní straně umožňuje jednoduchou a časově nenáročnou instalaci. Máte ještě dotazy k naší těsnicí pásce soni NBR nebo k dalším výrobkům ze sortimentu soniflexu? Pak se na nás obraťte, rádi vám pomůžeme.
Technická data
Aplikace: Stěna směrem k sousedům | Záclonová stěna
Barva: černá
Délka pásky: 5 m
Hořlavost: FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
Poznámka: - Snadná montáž
- Uzavřené buňky
Příslušenství: Příslušenství
Teplotní odolnost: -40°C do +80°C
Zadní strana: samolepící (sk)
Šířka: 40 mm
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu