Order soundproofing mats from soniflex

You would like to enjoy a significant noise reduction in individual rooms and are looking for the right solution? Then soniflex is the right place for you. Soundproofing mats are available in different sizes as well as made from different materials. They can be easily fixed to walls and ceilings, and can be cut to size individually with a simple cutter knife.

Soundproofing mats for different use


Sound insulation mats can be used for different applicatios. At soniflex, you will find soundproofing mats for both indoor and outdoor use. In addition, there are self-adhesive sound insulation mats as well as versions which are glued on with our soniflex SPECIAL ADHESIVE.
soni COMPOSITE
Barva: černá | Tloušťka: 32 mm
soni COMPOSITE je kombinovaný výrobek vyrobený z naší syntetické soni EVA těžké fólie a akustické pěny laminované dekorativní plstěnou vrstvou. Tato ideální kombinace zajišťuje dvojí protihlukový účinek: pohlcování zvuku plus zvukovou izolaci - pro obzvláště vysokou celkovou účinnost při snižování hladiny hluku.soni COMPOSITE je obzvláště vhodný pro izolaci proti přenosu zvuku. Například při montáži na stěnu směrem k sousednímu bytu nebo na tzv. stavební příčku dosahuje náš dvouvrstvý akustický výrobek znatelného snížení hluku. Pro individuální designové možnosti máte na výběr z různých barev plsti.Pomocí ulamovacího nože můžete soni COMPOSITE nařezat na požadovanou velikost a tvar. Samolepicí zadní strana slouží především jako pomůcka při instalaci.

Obsah: 0.5 m² (2 448,00 Kč* / 1 m²)

1 224,00 Kč*
soni EVA
Tloušťka: 1.5 mm | Zadní strana: není samolepicí (nk)
soni EVA je měkká, elastická těžká fólie na bázi polymerů EPDM/EVA s příměsí nehořlavých minerálů.Naše silná vrstva soni EVA je vhodná speciálně pro technické aplikace, vozidla a stroje. Je určena k eliminaci vibrací a bubnování plechových a kovových dílů. Při aplikaci na kovovou konstrukci soni EVA účinně sníží hladinu hluku a zabrání přenosu hluku a vibrací.U soni EVA slouží volitelné samolepicí vybavení zadní strany především jako montážní pomůcka. V případě instalace na svislý povrch nebo na strop doporučujeme dodatečné mechanické upevnění.

Obsah: 0.5 m² (870,00 Kč* / 1 m²)

435,00 Kč*
soni RESIST
Barva: bílá | Tloušťka: 25 mm | Zadní strana: není samolepicí (nk)
Náš protihlukový panel soni RESIST se skládá z polyethylenové pěny s uzavřenými buňkami, která má zvukově izolační i zvukově pohltivé vlastnosti. Díky své uzavřené buněčné struktuře je soni RESIST obzvláště vhodný pro aplikace, kde může přijít do styku s vlhkostí. Extrémně pevný a nárazuvzdorný zvukově izolační materiál nepředstavuje prostředí pro růst mikroorganismů a v případě potřeby jej lze očistit. soni RESIST je nehořlavý podle normy DIN 4102, což bylo prokázáno při zkouškách B1. Proto je tento výrobek vynikajícím řešením pro tlumení hluku všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné předpisy o požární bezpečnosti. Volitelná samolepicí zadní strana usnadňuje instalaci panelů. Při montáži nad hlavou nebo na nerovný povrch je nutné (dodatečné) mechanické upevnění.

Obsah: 0.5 m² (1 098,00 Kč* / 1 m²)

Varianty od 517,00 Kč*
549,00 Kč*
soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO
Náplň / Set 6 nebo 12 tub: tuba 310 ml
Naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO je ideální lepidlo pro bodovou i celoplošnou fixaci zvukově izolačních materiálů a akustických prvků z pěn s otevřenými buňkami, zejména melaminových a PUR pěn.Stabilní soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO bez rozpouštědel zajišťuje vynikající přilnavost k typickým stavebním materiálům, jako je beton, omítka, zdivo, cement a dřevo. Díky elastoplastickému jednosložkovému polymerovému lepidlu lze naše panely z pěnové hmoty s otevřenými buňkami lepit přímo na stěnu nebo strop. Viz také náš leták "Pokyny pro zpracování a skladování".Náš soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO je k dispozici v kartuších o objemu 310 ml, v sadách po 6 nebo 12 kartuších.Upozornění:  soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO není vhodný pro PE pěny, jako je soni RESIST.Uchovávejte mimo dosah dětí!

198,00 Kč*

soni PROTECT R soundproofing mat


The soni PROTECT R sound insulation mat is made of recycled melamine foam and impresses with its excellent sound insulation values. The soundproofing mat is mounted behind a curtain wall. This reduces the resonances that occur. The sound insulation of the affected wall, partition or ceiling is enormous, so that the noise pollution from neighbors as well as from various ambient noises is significantly reduced.


Soundproofing mat soni COMPOSITE


The soni COMPOSITE acoustic sheet is also one of our particularly effective sound insulation mats. It is the perfect combination of synthetic soni EVA heavy layer and a special and very effective acoustic foam, which also has a decorative felt layer. Thanks to the perfect combinatio of the materials, this soundproofing mat gives you an enormous sound-absorbing and sound-insulating effect, so you can enjoy a particularly high noise reduction. This self-adhesive soundproofing mat is particularly suitable for soundproofing ceilings and walls. It is possible to mount the sheet directly onto the wall facing the neighbor as well as behind a curtain wall. Do you also want to set color accents? That's no problem with the soni COMPOSITE sound insulation mat. You have the choice of various felt colors.

Soundproofing mats for outdoor use


We also offer sound insulation mats for outdoor use, so that you do not have to do without peace and quiet in the garden. Children, noisy neighbors, traffic on the streets or compressors, a heat pump or the pool pump often cause loud noises that can quickly disturb. With our soni EVA or soni RESIST soundproofing mats, you have the perfect sound insulation for technical areas as well as for enclosures in the garden. The soni RESIST soundproofing mat brings with it both a sound-insulating and sound-absorbing effect, and even contact with moisture or humidity is no problem thanks to its closed-cell structure. For outdoor use, we recommend the non-self-adhesive soundproofing mats.  
For outdoor use, we recommend the non-self-adhesive soundproofing mats.
 
Do you have any questions about our sound insulation mats? Then please feel free to contact us. We are pleased to help you with advice and support.