Sendvičový panel

Sendvičové panely kombinují několik vrstev pro optimální akustickou účinnost.

soni COMPOSITE je kombinovaný výrobek, který se skládá z akustické pěny laminované textilií (černé, světle šedé nebo pískové barvy podle vašeho výběru) a naší syntetické těžké vrstvy soni EVA 3-01. Tato ideální kombinace zajišťuje soni COMPOSITE velmi dobrou protihlukovou účinnost jak z hlediska zvukové izolace, tak z hlediska útlumu zvuku (= zvukové pohltivosti). Díky olejivzdorné a vodoodpudivé a mechanicky vysoce odolné povrchové vrstvě se soni COMPOSITE stává univerzálně vhodným produktem pro všechny aplikace, které vyžadují výrazné snížení hladiny zvuku a zároveň účinnou zvukovou izolaci.

Samolepicí zadní strana zajišťuje, že těžká vrstva bezpečně a trvanlivě přilne k celému nosnému povrchu pro optimální výsledky útlumu hluku.

soni SB 700 je sendvičový výrobek, který se skládá z pohlcující hydrofobní polyesterové netkané textilie a syntetické těžké vrstvy soni EVA 6-01. Tato kombinace zajišťuje soni SB 700 velmi dobrou účinnost proti hluku jak z hlediska zvukové izolace, tak z hlediska pohlcování zvuku. Protihluková deska soni SB 700 je ideální pro nejrůznější použití, například pro výrazné ztišení hlučných kompresorů.

Návod k montáži popisuje, jak v několika jednoduchých krocích sestavit plášť kompresoru ze soni SB 700.
soni COMPOSITE
Barva: černá | Tloušťka: 32 mm
soni COMPOSITE je kombinovaný výrobek vyrobený z naší syntetické soni EVA těžké fólie a akustické pěny laminované dekorativní plstěnou vrstvou. Tato ideální kombinace zajišťuje dvojí protihlukový účinek: pohlcování zvuku plus zvukovou izolaci - pro obzvláště vysokou celkovou účinnost při snižování hladiny hluku.soni COMPOSITE je obzvláště vhodný pro izolaci proti přenosu zvuku. Například při montáži na stěnu směrem k sousednímu bytu nebo na tzv. stavební příčku dosahuje náš dvouvrstvý akustický výrobek znatelného snížení hluku. Pro individuální designové možnosti máte na výběr z různých barev plsti.Pomocí ulamovacího nože můžete soni COMPOSITE nařezat na požadovanou velikost a tvar. Samolepicí zadní strana slouží především jako pomůcka při instalaci.

Obsah: 0.5 m² (2 448,00 Kč* / 1 m²)

1 224,00 Kč*
soni SB 700
Náš zvukově izolační panel soni SB 700 je dvouvrstvý výrobek, který se skládá z pohlcující hydrofobní polyesterové netkané textilie a syntetické těžké vrstvy (soni EVA 6-01). Tato nově vyvinutá kombinace má jak zvukově pohltivou, tak zvukově izolační schopnost se zvláště vysokou účinností ve frekvenčním rozsahu kompresorů. To z ní činí optimální řešení pro podstatné snížení hlučnosti způsobené kompresory, které se obvykle používají v tepelných čerpadlech nebo klimatizačních systémech. V několika jednoduchých krocích si můžete z našich panelů pro regulaci hluku soni SB 700 sestavit plášť kompresoru. Stačí změřit rozměry kompresoru a z akustického panelu soni SB 700 vyříznout odpovídající díly pomocí ulamovacího nože. Poté díly nasaďte kolem kompresoru a spoje utěsněte lepicí páskou soni VLC.Náš návod k montáži znázorňuje tři jednoduché kroky k sestavení pláště kompresoru.

Obsah: 0.5 m² (1 998,00 Kč* / 1 m²)

999,00 Kč*

Požární ochrana

Mnohé z našich protihlukových výrobků jsou klasifikovány jako nehořlavé podle DIN 4102 nebo DIN EN 13501. Pro informace o požadované třídě požární ochrany se prosím předem obraťte na místní úřady.

Montáž

Téměř všechny naše výrobky lze na vyžádání dodat se samolepicí vrstvou, což umožňuje snadnou, čistou a časově nenáročnou instalaci - ideální pro dodatečnou montáž v již používaných místnostech.

Ochrana proti hluku

Naše materiály díky své struktuře s otevřenými buňkami pohlcují zvukové vlny a účinně tlumí obtěžující hluk. Uspokojivého výsledku lze dosáhnout již při obložení 30 až 50 % povrchu stropu a stěn.

Oblasti použití pro

Stroj | Kompresor | Domácí dílna
Výrobní hala | Dílna
Zeď se sousedy | Obvodová stěna