soni COMFORT SD

Akustický prvek pro podhledy

  • Prvky pro snadnou instalaci stropních mřížek
  • Vysoká požární odolnost (splňuje normu DIN 4102, B1)
  • Vysoká stabilita, životnost

479,00 Kč*

Obsah: 0.384 m² (1 247,40 Kč* / 1 m²)
Prod. Č. H800SD620

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
soni COMFORT SD jsou čtvercové akustické prvky o rozměrech 620 x 620 mm pro pohodlné zabudování do standardních podhledů nebo systémových podhledů.

soni COMFORT SD se skládá z velmi účinného polyesterového rouna, které pohlcuje zvuk. Díky speciálnímu tepelnému zhutnění má lícová strana bílých desek hladkou a vizuálně atraktivní povrch.

Akustické prvky soni COMFORT SD výrazně snižují dozvuk v místnosti a pomáhají zlepšit akustiku místnosti například v kancelářích, seminárních místnostech nebo čekárnách. Ve školách, jeslích, školkách a velkých halách je soni COMFORT SD také účinným prostředkem ke snížení hluku a znatelně zlepšuje atmosféru v místnosti.

soni COMFORT SD splňuje evropskou protipožární normu požadovanou pro stavebnictví podle DIN EN ISO 13501-1. To znamená, že akustické panely soni COMFORT SD můžete použít jako stropní obklad všude tam, kde je třeba snížit hladinu hluku a zároveň splnit protipožární předpisy.

Praktický tip: Pokud chcete svůj strop oživit, doporučujeme použít soni COMFORT SD v kombinaci s našimi stropními deskami soni COLOR RD nebo soni COLOR Design v mnoha stylových barvách - výrazný povrchový design, který z vašeho stropu udělá opravdovou pastvu pro oči.
Technická data
Akustické výhody: pohlcování zvuku
Aplikace: Obývací pokoj | Schody
Klubovna | Taneční sál
Krytý bazén | Sportovní hala
Pohostinství
Čekárna | Lékařská ordinace
Kancelář | Call centrum
Barva: bílá
Hořlavost: FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
DIN EN 13501-1, zpomalovač hoření
Poznámka: snadná montáž
dlouhá životnost
podrobnosti o hořlavosti viz technický list
stabilní povrch
Teplotní odolnost: -50°C do +150°C
Tloušťka: 45 mm
Typ aplikace: Nástěnné absorbéry
Stropní absorbéry
Velikost: 620 x 620 mm
Váha: 580 g
Zadní strana: není samolepicí (nk)
Základní materiál: polyesterová netkaná textílie
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu

Podobné produkty

soni COLOR Design
Barva: béžová | Design: Wave
Our soni COLOR Design tiles are distinctive, colorful design elements measuring 618 x 618 mm for convenient insertion into existing standard grid ceilings or Odenwald-system ceilings (OWA). They will turn every ceiling into a highlight of interior design. Especiallywhen combined with our soni COLOR RD / soni COMFORT SD soundabsorber tiles,the decorative inserts can be used to create delightful patternson the ceiling. soni COLOR Design tiles consist of a thermally compressed polyester non-woven with a 3D surface, covered with a thin felt layer in fashionable marbled colors. The product is available in two designs: soni COLOR YinYang and soni COLOR Wave. soni COLOR Design has been tested according to the European fire safety regulations set down in DIN 13501-1 and is classified as flame-retardant. This means you can use soni COLOR Design tiles wherever you need to reduce the noise level with materials that meet strict fire safety regulations.

Obsah: 0.382 m² (3 792,43 Kč* / 1 m²)

1 448,71 Kč*
soni COLOR RD
soni COLOR RD je náš zvukový pohlcovač pro roštové podhledy o rozměrech 620 x 620 mm, který lze bez větší námahy vložit do stávajících standardních podhledů. Skládá se z bílého polyesterového rouna, které pohlcuje zvuk a je laminováno tenkým plstěným povrchem v aktuálních trendových barvách.Akustické prvky soni COLOR RD výrazně snižují hladinu zvuku v místnosti a pomáhají zlepšit akustiku v kancelářích, zasedacích místnostech nebo lékařských ordinacích. Ve školách, školkách a mateřských centrech je soni COLOR RD také osvědčeným akustickým prvkem pro snížení hluku.soni COLOR RD splňuje evropskou protipožární normu požadovanou pro stavebnictví podle DIN EN ISO 13501-1. To znamená, že akustické panely soni COLOR RD můžete použít jako stropní a stěnové obklady všude tam, kde je třeba snížit hladinu hluku a zároveň splnit protipožární předpisy.Pro použití jako absorbér na stěnu lze soni COLOR RD připevnit na hladké a čisté povrchy pomocí našeho soni SPECIÁLNÍHO LEPIDLA. Pokud nechcete použít lepidlo na celý povrch, doporučujeme jako alternativní způsob fixace naši soni VELCRO pásku.

Obsah: 0.384 m² (2 164,06 Kč* / 1 m²)

831,00 Kč*