soni PYRAMIDE

Akustická pěna s pyramidovým profilem

  • Velmi dobrá schopnost absorpce hluku
  • Trojrozměrný vzor pyramidy
  • Vynikající ohnivzdornost testováno podle DIN 4102 a EN 13501)
Barva

1 186,73 Kč*

Obsah: 0.5 m² (2 373,46 Kč* / 1 m²)
Prod. Č. H80290032

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
Naše pěna s pyramidovým profilem soni PYRAMIDE je vysoce účinný protihlukový výrobek z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®). soni PYRAMIDA vyniká výjimečnými zvukově absorpčními vlastnostmi a vizuálně velmi atraktivním designem povrchu.

soni PYRAMIDE splňuje normy požární bezpečnosti DIN EN ISO 13501 a DIN 4102 (nehořlavost), které jsou vyžadovány ve stavebnictví. To znamená, že akustické panely soni PYRAMIDA můžete použít jako obložení stěn a stropů všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné protipožární předpisy.

soni PYRAMIDE je vysoce odolná proti stárnutí, neobsahuje minerální vlákna a je fyziologicky bezpečná. Zejména v nahrávacích studiích je soni PYRAMIDA preferovaným nástěnným tlumičem zvuku.

soni PYRAMIDA se snadno řeže ulamovacím nožem na požadovanou velikost a tvar. Pro fixaci lepidlem doporučujeme naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Pro všechny případy, kdy se protihlukový materiál nemá aplikovat přímo na povrch, lze jako praktickou alternativu použít naše pěnové spirály pro zavěšení na strop.

Technická data
Akustické výhody: pohlcování zvuku
Aplikace: Obývací pokoj | Schody
Klubovna | Taneční sál
Mateřská školka | Škola
Pohostinství
Čekárna | Lékařská ordinace
Zvukové studio | Zkušebna
Kancelář | Call centrum
Barva: bílá
Hořlavost: DIN 4102, zpomalovač hoření
FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
DIN EN 13501-1, zpomalovač hoření
Poznámka: s otevřenými buňkami
snadná montáž
dlouhá životnost
podrobnosti o hořlavosti viz technický list
Teplotní odolnost: -50°C do +180°C, krátkodobě až +200°C
Tloušťka: 50 mm
Velikost: 1000 x 500 mm
Váha: 200 g
Zadní strana: není samolepicí (nk)
Základní materiál: melaminová pěna (Basotect ®)
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu

Příslušenství

soni ZÁVĚS samolepicí
soni RING HANGER - for easy and fast mounting of acoustic materials. An excellent solution for the installation of sound absorbers such as soni ELEMENT, soni PROTECT or soni COMFORT.After removing the protective film, affix the soni ring hanger at the desired place on the acoustic element and hang the element from a screw hook (not included in the scope of delivery) or similar on the wall or ceiling.Ring hanger, self-adhesive for strong, long-term bondDimensions: 4.5 x 4.5 cm + ringMax. load per ring hanger: max. 1 kg

217,72 Kč*
soni NARÁŽECÍ TRN (20 kusů)
délka kolíku: Sada 2 (délka kolíku: 63 mm)
Naše soni NARÁŽECÍ TRNY nabízejí snadný a rychlý způsob instalace akustických materiálů na hladké a čisté povrchy.soni NARÁŽECÍ TRNY mají základ se samolepicí zadní stranou. Vysoce kvalitní lepidlo zajišťuje dlouhodobě bezpečnou instalaci našich akustických materiálů. Pomocí přiloženého fixačního destičky udržíte protihlukový materiál na místě. A jako poslední krok zakryjte špičku ocelového kolíku ochrannou krytkou.Sada se skládá z 20 základních desek s trnem, fixačních destiček a ochranných krytek.Sada 1 (délka kolíku: 42 mm) je vhodná pro panely o tloušťce 25 - 30 mm.Sada 2 (délka kolíku: 63 mm) je vhodná pro panely o tloušťce 50 mm.Sada obsahuje  20 ks

Varianty od 399,36 Kč*
419,54 Kč*
soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO
Naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO je ideální lepidlo pro bodovou i celoplošnou fixaci zvukově izolačních materiálů a akustických prvků z pěn s otevřenými buňkami, zejména melaminových a PUR pěn.Stabilní soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO bez rozpouštědel zajišťuje vynikající přilnavost k typickým stavebním materiálům, jako je beton, omítka, zdivo, cement a dřevo. Díky elastoplastickému jednosložkovému polymerovému lepidlu lze naše panely z pěnové hmoty s otevřenými buňkami lepit přímo na stěnu nebo strop. Viz také náš leták "Pokyny pro zpracování a skladování".Náš soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO je k dispozici v kartuších o objemu 310 ml, v sadách po 6 nebo 12 kartuších.Upozornění:  soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO není vhodný pro PE pěny, jako je soni RESIST.Uchovávejte mimo dosah dětí!

Varianty od 232,35 Kč*
123,62 Kč*
soni ZÁVĚSNÉ SPIRÁLY (24 spirál)
Akustické desky jsou zavěšeny na stropě pomocí závěsných spirál. Snadno se vkládají do akustických prvků a mohou být zavěšeny pomocí oček na ocelovém laně nebo zavěšeny na háčcích.Očka lze ohnout a použít je jako háčky.Rozměry: průměr 15 mm, celková délka 80 mm, délka cívek 69 mm.Sada se skládá z 24 spirál.

Obsah: 24 piece(s) (43,71 Kč* / 1 piece(s))

1 048,98 Kč*

Podobné produkty

Tip!
soni WAVE
Tloušťka: 30 mm | Zadní strana: není samolepicí (nk)
Naše akustická pěna soni WAVE je vysoce účinný protihlukový produkt vyrobený z PUR pěny se strukturovaným povrchem tzv. "vajíčkové plato". Uzavřený, ale vzduch propouštějící povrch (patentovaný postup) účinně pohlcuje zvukové vlny a zároveň spolehlivě odpuzuje olej, vodu a pohonné hmoty. Vizuálně atraktivní vlnková struktura povrchu zajišťuje vynikající hodnoty absorpce ve všech frekvenčních pásmech. Díky své robustní struktuře a vynikající schopnosti pohlcovat hluk je soni WAVE jedinečným druhem nopované akustické pěny, která je vhodná zejména pro technické aplikace, například v “protihlukových” skříních pro stroje. Díky vynikajícím hodnotám absorpce a charakteristickému profilovanému povrchu je velmi oblíbená také pro použití v nahrávacích studiích a hudebních zkušebnách.  Akustická pěna soni WAVE se snadno řeže do požadovaného tvaru např. ulamovacím nožem. Nízká hmotnost i volitelná samolepicí zadní strana umožňuje snadnou a časově nenáročnou instalaci materiálu. Pro upevnění nesamolepicí varianty našich desek soni WAVE doporučujeme použít naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO.

Obsah: 0.5 m² (1 969,80 Kč* / 1 m²)

984,90 Kč*
%
soni TRAPEZ
soni TRAPEZ je zvukově izolační prvek z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®) s výjimečnými zvukově absorpčními vlastnostmi. Prvky soni TRAPEZ namontované na strop účinně pohlcují hluk a snižují hladinu dozvuku ve vnitřních prostorách. soni TRAPEZ splňuje normy požární bezpečnosti platné pro stavebnictví a úspěšně prošel zkouškou B1 podle DIN 4102. Proto můžete soni TRAPEZ použít jako funkční a dekorativní stropní prvek všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné předpisy požární bezpečnosti.Akustické lichoběžníky mají výbornou  odolnost proti stárnutí, neobsahují minerální vlákna a jsou fyziologicky bezpečné. Zejména u stropů, kde je kvůli  svítidlům nebo ventilaci, klimatizaci obtížné instalovat zvukově izolační panely na velké ploše, je soni TRAPEZ vhodný díky svému kompaktnímu tvaru a lze jej snadno přizpůsobit jakýmkoli zvláštním stavebním podmínkám. Pro přímé upevnění absorpčních prvků na strop doporučujeme náš soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Ve všech případech, kdy prvky nelze přilepit k povrchu, lze jako praktickou alternativu využít zavěšení na strop použít naše soni spirály. Basotect® je registrovaná ochranná známka společnosti BASF SE.

Varianty od 1 299,24 Kč*
1 082,28 Kč* 1 183,19 Kč* (Ušetřeno 8.53 %)
soni PROTECT
Tlumič hluku soni PROTECT je vyroben z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®) s vynikající schopností pohlcovat zvuk. Pomocí soni PROTECT výrazně zlepšíte akustické podmínky ve vnitřních prostorách. S akustickými panely soni PROTECT připevněnými na stropy a stěny bude vaše místnost mnohem méně ozvučená.  soni PROTECT byl úspěšně testován podle evropských požárních norem, a proto jej lze použít všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné požární předpisy. Navíc je soni PROTECT odolný proti stárnutí, neobsahuje minerální vlákna a je fyziologicky zcela bezpečný. Celkově se jedná o naprostou klasiku pro optimalizaci akustických podmínek v budovách. Pro instalaci od okraje k okraji doporučujeme použít soni PROTECT F. Skládá se ze stejného materiálu jako soni PROTECT, ale má zkosené hrany po celém obvodu, což zajišťuje velmi čisté spoje a atraktivní design povrchu a zároveň pomáhá zakrýt případné nerovnosti na povrchu stropu nebo stěny. soni PROTECT a soni PROTECT F lze snadno nařezat na požadovanou velikost pomocí ulamovacího nože. Pro upevnění absorpčních panelů na stěnu nebo strop doporučujeme naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Basotect® je registrovaná ochranná známka společnosti BASF SE.

Obsah: 0.5 m² (953,62 Kč* / 1 m²)

Varianty od 703,36 Kč*
476,81 Kč*