soni ZÁVĚSNÉ SPIRÁLY (24 spirál)

Snadné zavěšení akustických prvků

  • Praktická možnost instalace pro akustické desky
  • Praktický způsob zavěšení na strop
  • Spirála navržená tak, aby se snadno zašroubovala do pěnového prvku

1 048,98 Kč*

Obsah: 24 piece(s) (43,71 Kč* / 1 piece(s))
kit
Prod. Č. 80800011

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
Akustické desky jsou zavěšeny na stropě pomocí závěsných spirál. Snadno se vkládají do akustických prvků a mohou být zavěšeny pomocí oček na ocelovém laně nebo zavěšeny na háčcích.

Očka lze ohnout a použít je jako háčky.

Rozměry: průměr 15 mm, celková délka 80 mm, délka cívek 69 mm.

Sada se skládá z 24 spirál.
Technická data
Aplikace: Obývací pokoj | Schody
Klubovna | Taneční sál
Mateřská školka | Škola
Pohostinství
Čekárna | Lékařská ordinace
Kancelář | Call centrum
Poznámka: snadná montáž
Příslušenství: Příslušenství
Otázky k produktu

Vhodné pro

soni PROTECT
Barva: bílá | Hrany: bez zkosených hran | Tloušťka: 50 mm | Zadní strana: samolepící (sk)
Tlumič hluku soni PROTECT je vyroben z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®) s vynikající schopností pohlcovat zvuk. Pomocí soni PROTECT výrazně zlepšíte akustické podmínky ve vnitřních prostorách. S akustickými panely soni PROTECT připevněnými na stropy a stěny bude vaše místnost mnohem méně ozvučená.  soni PROTECT byl úspěšně testován podle evropských požárních norem, a proto jej lze použít všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné požární předpisy. Navíc je soni PROTECT odolný proti stárnutí, neobsahuje minerální vlákna a je fyziologicky zcela bezpečný. Celkově se jedná o naprostou klasiku pro optimalizaci akustických podmínek v budovách. Pro instalaci od okraje k okraji doporučujeme použít soni PROTECT F. Skládá se ze stejného materiálu jako soni PROTECT, ale má zkosené hrany po celém obvodu, což zajišťuje velmi čisté spoje a atraktivní design povrchu a zároveň pomáhá zakrýt případné nerovnosti na povrchu stropu nebo stěny. soni PROTECT a soni PROTECT F lze snadno nařezat na požadovanou velikost pomocí ulamovacího nože. Pro upevnění absorpčních panelů na stěnu nebo strop doporučujeme naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Basotect® je registrovaná ochranná známka společnosti BASF SE.

Obsah: 0.5 m² (2 569,22 Kč* / 1 m²)

Varianty od 703,36 Kč*
1 284,61 Kč*
soni PYRAMIDE
Naše pěna s pyramidovým profilem soni PYRAMIDE je vysoce účinný protihlukový výrobek z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®). soni PYRAMIDA vyniká výjimečnými zvukově absorpčními vlastnostmi a vizuálně velmi atraktivním designem povrchu. soni PYRAMIDE splňuje normy požární bezpečnosti DIN EN ISO 13501 a DIN 4102 (nehořlavost), které jsou vyžadovány ve stavebnictví. To znamená, že akustické panely soni PYRAMIDA můžete použít jako obložení stěn a stropů všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné protipožární předpisy.soni PYRAMIDE je vysoce odolná proti stárnutí, neobsahuje minerální vlákna a je fyziologicky bezpečná. Zejména v nahrávacích studiích je soni PYRAMIDA preferovaným nástěnným tlumičem zvuku. soni PYRAMIDA se snadno řeže ulamovacím nožem na požadovanou velikost a tvar. Pro fixaci lepidlem doporučujeme naše soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Pro všechny případy, kdy se protihlukový materiál nemá aplikovat přímo na povrch, lze jako praktickou alternativu použít naše pěnové spirály pro zavěšení na strop.

Obsah: 0.5 m² (1 660,00 Kč* / 1 m²)

Varianty od 999,79 Kč*
830,00 Kč*
soni TRAPEZ
Barva: bílá
soni TRAPEZ je zvukově izolační prvek z melaminové pěny s otevřenými buňkami (Basotect®) s výjimečnými zvukově absorpčními vlastnostmi. Prvky soni TRAPEZ namontované na strop účinně pohlcují hluk a snižují hladinu dozvuku ve vnitřních prostorách. soni TRAPEZ splňuje normy požární bezpečnosti platné pro stavebnictví a úspěšně prošel zkouškou B1 podle DIN 4102. Proto můžete soni TRAPEZ použít jako funkční a dekorativní stropní prvek všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné předpisy požární bezpečnosti.Akustické lichoběžníky mají výbornou  odolnost proti stárnutí, neobsahují minerální vlákna a jsou fyziologicky bezpečné. Zejména u stropů, kde je kvůli  svítidlům nebo ventilaci, klimatizaci obtížné instalovat zvukově izolační panely na velké ploše, je soni TRAPEZ vhodný díky svému kompaktnímu tvaru a lze jej snadno přizpůsobit jakýmkoli zvláštním stavebním podmínkám. Pro přímé upevnění absorpčních prvků na strop doporučujeme náš soni SPECIÁLNÍ LEPIDLO. Ve všech případech, kdy prvky nelze přilepit k povrchu, lze jako praktickou alternativu využít zavěšení na strop použít naše soni spirály. Basotect® je registrovaná ochranná známka společnosti BASF SE.

Varianty od 1 299,24 Kč*
1 595,67 Kč*
soni CUBE
Naše sedací kostky soni CUBE jsou speciálními pohlcovači zvuku, protože kromě účinného odhlučnění vnitřních prostor se vyznačují také vynikajícím komfortem sezení. Jádro kostek tvoří vysoce účinný akustický absorbér. Vnější plášť je vyroben z plstěného materiálu odolného proti znečištění, oděru a plameni, který je k dispozici v nejnovějších trendových barvách.Díky velmi dobré schopnosti pohlcovat zvuk je soni CUBE ideální pro všechny místnosti, kde je požadováno účinné řešení zvukové izolace s další praktickou a estetickou hodnotou. Protože ideálně kombinuje tlumení hluku, pohodlí při sezení a dokonce i možnost hraní, je tento výrobek skvělým nábytkovým prvkem do dětských pokojů, jeslí, mateřských škol nebo čekáren. Kostky však lze použít i jako (dvojnásobně) funkční a dekorativní prvky vybavení výstavních stánků.soni CUBE lze umístit jednotlivě, ve skupině nebo na sebe. Pokud chcete, můžete do jednoho z rohů vložit kovovou spirálu (k dispozici u společnosti soniflex) a zavěsit soni CUBE ke stropu pomocí lana nebo háku - jedná se o snadný a efektivní způsob instalace.

Varianty od 4 414,90 Kč*
7 543,17 Kč*