soni RESIST

Ochranné protihlukové desky vhodné do vlhkého prostředí

  • Zvuková a tepelná izolace v jednom
  • Odolné proti nečistotám a snadno se čistí
  • Vynikající požární odolnost (B1)
  • Ke zpracování videa ➥pokračovat na YouTube
Barva
Tloušťka
Zadní strana

549,00 Kč*

Obsah: 0.5 m² (1 098,00 Kč* / 1 m²)
Prod. Č. H80260031

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
Náš protihlukový panel soni RESIST se skládá z polyethylenové pěny s uzavřenými buňkami, která má zvukově izolační i zvukově pohltivé vlastnosti. Díky své uzavřené buněčné struktuře je soni RESIST obzvláště vhodný pro aplikace, kde může přijít do styku s vlhkostí. Extrémně pevný a nárazuvzdorný zvukově izolační materiál nepředstavuje prostředí pro růst mikroorganismů a v případě potřeby jej lze očistit.

soni RESIST je nehořlavý podle normy DIN 4102, což bylo prokázáno při zkouškách B1. Proto je tento výrobek vynikajícím řešením pro tlumení hluku všude tam, kde potřebujete snížit hladinu hluku pomocí materiálů, které splňují přísné předpisy o požární bezpečnosti.

Volitelná samolepicí zadní strana usnadňuje instalaci panelů. Při montáži nad hlavou nebo na nerovný povrch je nutné (dodatečné) mechanické upevnění.

Technická data
Akustické výhody: zvuková izolace
zvuková izolace a pohlcování zvuku
pohlcování zvuku
Aplikace: Auto | Motor | Loď
Klubovna | Taneční sál
Krytý bazén | Sportovní hala
Venkovní prostor | Bazén
Pohostinství
Výrobní hala | Dílna
Tepelné čerpadlo | HVAC
Zvukové studio | Zkušebna
Strojní zařízení | Kompresor | Technická místnost
Barva: bílá
Hořlavost: DIN 4102, zpomalovač hoření
FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
Poznámka: protišpinivá úprava
snadná montáž
neposkytuje živnou půdu pro růst bakterií nebo plísní
podrobnosti o hořlavosti viz technický list
uzavřené buňky
odolnost vůči povětrnostním vlivům
Teplotní odolnost: -50°C do +100°C
Tloušťka: 25 mm
Typ aplikace: Nástěnné absorbéry
Stropní absorbéry
Produkty pro technické aplikace
Velikost: 1000 x 500 mm
Váha: 315 g
Zadní strana: není samolepicí (nk)
Základní materiál: PE pěna
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu

Příslušenství

soni SADA PRO PŘIPEVNĚNÍ
Pro mechanickou fixaci zvukově izolačního materiálu.Sada 1 (pro materiál o tloušťce 25 až 32 mm) se skládá z 20 nylonových kotev 8x40, 20 šroubů 6x70/42 a 20 fixačních kotoučů.Sada 2 (pro materiál o tloušťce 50 až 52 mm) se skládá z 20 nylonových kotev 8x40, 20 šroubů 6x90/56 a 20 fixačních disků.

Varianty od 321,09 Kč*
234,64 Kč*
soni NARÁŽECÍ TRN (20 kusů)
Naše soni NARÁŽECÍ TRNY nabízejí snadný a rychlý způsob instalace akustických materiálů na hladké a čisté povrchy.soni NARÁŽECÍ TRNY mají základ se samolepicí zadní stranou. Vysoce kvalitní lepidlo zajišťuje dlouhodobě bezpečnou instalaci našich akustických materiálů. Pomocí přiloženého fixačního destičky udržíte protihlukový materiál na místě. A jako poslední krok zakryjte špičku ocelového kolíku ochrannou krytkou.Sada se skládá z 20 základních desek s trnem, fixačních destiček a ochranných krytek.Sada 1 (délka kolíku: 42 mm) je vhodná pro panely o tloušťce 25 - 30 mm.Sada 2 (délka kolíku: 63 mm) je vhodná pro panely o tloušťce 50 mm.Sada obsahuje  20 ks

Varianty od 390,99 Kč*
333,44 Kč*

Podobné produkty

soni RESIST Box UV - Jednotlivé prvky
Barva: černá | Velikost: 500 x 500 mm
Snadná montáž – jednotlivé puzzle - soni RESIST Box je přizpůsobitelný box pro regulaci hluku, který sestavíte během několika minut.Zámkové akustické prvky jsou vyrobeny z polyethylenové pěny s uzavřenými buňkami. Jsou k dispozici ve dvou různých velikostech a lze je snadno a rychle spojit.Díky vynikajícím zvukově izolačním a zvukově pohltivým vlastnostem materiálu je soni RESIST Box ideální pro použití jako univerzální kryt kompresoru.Pro bazénová čerpadla a tepelná čerpadla, která jsou vystavena povětrnostním vlivům, je speciální verze soni RESIST Box UV praktickým a účinným řešením ochrany proti hluku díky UV stabilitě akustických prvků.

627,00 Kč*
soni RESIST UV
soni RESIST UV je odolná a akusticky účinná PE pěna s uzavřenými buňkami a speciální UV stabilizací pro venkovní použití. Její vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření umožňuje vystavení slunečnímu záření a  povětrnostním vlivům. soni RESIST UV prošla testem B2 podle DIN 4102.

Obsah: 0.5 m² (2 224,00 Kč* / 1 m²)

1 112,00 Kč*