soni HEAVY ALU

Asfaltová těžká fólie s hliníkovým povrchem

  • Odráží tepelné záření
  • Povrch odpuzující olej a vodu
  • Eliminuje vibrace a bubnování plechových a kovových dílů

671,00 Kč*

Obsah: 0.5 m² (1 342,00 Kč* / 1 m²)
Prod. Č. H80400003

Dodání na dotaz upřesníme. Dodací lhůta cca 3-30 dní

Popis
soni HEAVY ALU je zvukotěsná vrstva z elastomerem modifikovaného asfaltu s hliníkovým povrchem. Teplo odrážející účinek hliníkové vrstvy zajišťuje soni HEAVY ALU dobrou klasifikaci požární bezpečnosti.

Naše antivibrační fólie soni HEAVY ALU se používá převážně pro technické aplikace a při výrobě vozidel a strojů. Při aplikaci na kovovou konstrukci soni HEAVY ALU účinně sníží hladinu hluku a zabrání přenosu hluku a vibrací. Jako zvukotěsná vrstva poskytuje soni HEAVY ALU dvojí účinek: izolaci hluku šířeného vzduchem a tlumení hluku šířeného konstrukcí.

Samolepicí zadní strana slouží především jako montážní pomůcka. V případě instalace na svislý povrch nebo na strop je nutné dodatečné mechanické upevnění.
Technická data
Akustické výhody: zvuková izolace
Aplikace: Auto | Motor | Loď
Tepelné čerpadlo | HVAC
Strojní zařízení | Kompresor | Technická místnost
Barva: stříbrná
Hořlavost: FMVSS 302, požární bezpečnostní norma pro automobilový průmysl
Materiál: bitumenová těžká fólie s hliníkovým povrchem
Poznámka: odolný vůči olejům a vodě
protišpinivá úprava
snadná montáž
podrobnosti o hořlavosti viz technický list
Teplotní odolnost: -30°C do +100°C
Tloušťka: 2.7 mm
Typ aplikace: Produkty pro technické aplikace
Velikost: 1000 x 500 mm
Váha: 2.500 g
Zadní strana: samolepící (sk)
Základní materiál: těžká fólie
Dokumenty ke stažení
Otázky k produktu

Příslušenství

soni ALU-01
Naše lepicí pásky soni jsou ideální pro krytí okrajů, ochranu křehkých povrchů i pro zakrývání spár a prasklin.Vyznačují se vynikající přilnavostí na různých podkladech. Díky širokému spektru použití se naše soni LEPICÍ PÁSKY  staly bestsellerem v profesionálním i soukromém prostředí.soni ALU-01  je lepicí páska na bázi hliníku, která velmi dobře přilne k hladkým, čistým a nemastným povrchům. Její vyztužení zajišťuje mimořádnou odolnost proti roztržení. Tato lepicí páska se dokonale hodí pro naše akustické výrobky soni HEAVY ALU a soni 1116 ALG.

Obsah: 10 m (23,46 Kč* / 1 m)

Varianty od 360,00 Kč*
234,64 Kč*

Podobné produkty

soni HEAVY
soni HEAVY je těžká fólie z asfaltu modifikovaného elastomerem. Její povrch je chráněn průhlednou polyesterovou fólií.Naše soni HEAVY proti “bubnování” se široce používá pro technické aplikace a také ve vozidlech a strojích. Je určena k eliminaci vibrací a bubnování plechových a kovových dílů. Jako těžká / zvukotěsná fólie soni HEAVY přináší dvojí účinek: izolaci hluku šířeného vzduchem a tlumení hluku šířeného konstrukcí. Výrobek boduje vynikajícími izolačními vlastnostmi.Volitelná samolepicí zadní strana usnadňuje instalaci panelů. V případě instalace na svislý povrch nebo na strop je nutné dodatečné mechanické upevnění.

Obsah: 0.5 m² (876,00 Kč* / 1 m²)

438,00 Kč*
soni EVA
soni EVA je měkká, elastická těžká fólie na bázi polymerů EPDM/EVA s příměsí nehořlavých minerálů.Naše silná vrstva soni EVA je vhodná speciálně pro technické aplikace, vozidla a stroje. Je určena k eliminaci vibrací a bubnování plechových a kovových dílů. Při aplikaci na kovovou konstrukci soni EVA účinně sníží hladinu hluku a zabrání přenosu hluku a vibrací.U soni EVA slouží volitelné samolepicí vybavení zadní strany především jako montážní pomůcka. V případě instalace na svislý povrch nebo na strop doporučujeme dodatečné mechanické upevnění.

Obsah: 0.5 m² (686,64 Kč* / 1 m²)

Varianty od 435,00 Kč*
343,32 Kč*